Nowoczesne technologie w biznesie.

Od lat zauważyć można coraz większy rozwój technologii, które w znacznym stopniu podnoszą komfort naszej pracy oraz pozwalają wielu firmom na rozszerzenie swojej działalności, oraz na lepszy wgląd w pracę swoich pracowników. Nie dziwi więc nikogo, jak duże pieniądze inwestują przedsiębiorcy we wszelkiego rodzaju nowinki techniczne, które mają wspierać ich biznes.

Dzięki rozwojowi ekranów dotykowych wielu przedsiębiorców stało się bardziej mobilnych. Ekrany dotykowe bardzo wpłynęły na rozwój elektroniki przenośnej jak laptopy, tablety oraz telefony komórkowe. Dzięki tym urządzeniom możemy pracować z dowolnego miejsca na świecie i dzięki temu osiągać większą niezależność i wyższe dochody. Bardzo dobrym przykładem jak duży wpływ na naszą przestrzeń publiczną ma elektronika, są kioski informacyjne. To właśnie dzięki nim bez problemu możemy znaleźć interesujące nas informacje czy sprawdzić stan konta, jeżeli kiosk posiada dostęp do sieci internet.

Wiele firm stara się zdobyć rynek sprzętu dotykowego poprzez wprowadzanie coraz to nowszych i dokładniejszych technologii. Jedną z takich ciekawych koncepcji, które weszły do użycia jest V-SKINS. Jest to specjalna nakładka dotykowa, która produkowana jest w wielu rozmiarach dopasowanych do najpopularniejszych monitorów LCD. Nakładka nie wymaga dodatkowego zasilania lub sterownika. Wystarczy, że umieścimy ją na naszym monitorze. W rezultacie otrzymujemy bardzo wygodne i tanie w eksploatacji urządzenie w pełni interaktywne. A wszystko dzięki nakładce V-SKINS.

Jedną z największych zalet nakładki dotykowej jest 6 a w bardziej zaawansowanych wersjach 10 punktów docisku. Zasilana jest przez złącze USB, więc nie musimy prowadzić dodatkowych kabli zasilających. Nakładka wykonana jest ze specjalnie hartowanego szkła, co w pełni zabezpiecza monitor oraz chroni samą nakładkę przed stłuczeniem czy porysowaniem podczas pracy.

Tego typu rozwiązania w bardzo znacznym stopniu obniżają koszty stworzenia interaktywnych prezentacji lub kiosków informacyjnych w centrach handlowych i instytucjach państwowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *