Ciekawe rozwiązania technologiczne.

Komputery oraz elektronika rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Wpływa to znacząco na poprawę komfortu naszej pracy. Rozwiązania, które jeszcze kilkanaście lat temu nie były możliwe, obecnie dostępne są w prawie każdym telefonie komórkowym. Dzięki nim możemy odbierać pocztę, sprawdzić stan naszego konta czy zrobić zdjęcia w bardzo dobrej jakości HD. Wszystko za sprawą stale rozwijanych i unowocześnianych rozwiązań, jakie powstały w przeszłości.

Aby zdobyć większe grono klientów, firmy tworzą coraz to ciekawsze i bardziej przydatne rozwiązania mające ułatwić nam pracę, a przedsiębiorcom ułatwić dotarcie do nowych odbiorców ich usług i towarów. Jednym z takich bardzo nowoczesnych rozwiązań jest V-WALL. Jest to technologia stworzona dla osób, którym nie wystarczają standardowych rozmiarów ekrany dotykowe. Głównymi odbiorcami tego typu rozwiązań są firmy projektowe, agencje reklamowe oraz instytucje państwowe i sale konferencyjne.

Dzięki zastosowaniu kilku bezszwowo połączonych ekranów LCD możemy uzyskać ekran o wielkości nawet 250 cali. Daje to ogromne możliwości w pracy oraz reklamie. Bardzo dobrej jakości powłoka dotykowa pozwala na uzyskanie aż 32 niezależnych punktów dotyku. Daje to możliwość pracy oraz zabawy sporej grupie osób jednocześnie. Tego typu rozwiązanie daje bardzo duże możliwości do kreatywnej pracy wraz z klientami oraz współpracownikami. Pomysłowe aplikacje mogą w bardzo ciekawy sposób połączyć prace z dobrą zabawą, która zaowocuje nowymi kontaktami handlowymi i biznesowymi.

Dzięki bardzo mobilnym rozwiązaniom ściana V-WALL może być w kilka chwil przygotowana do transportu w dowolnie wybrane przez nas miejsce. Jeżeli organizujemy różnego rodzaju pokazy, konferencje czy koncerty, to takie rozwiązanie będzie ogromnym atutem przemawiającym za zakupem takiej multimedialnej dotykowej ściany. Dzięki specjalnie hartowanej powłoce nie musimy obawiać się o uszkodzenie czy porysowanie naszego urządzenia. To kolejny bardzo ważny atut interaktywnej ściany V-WALL, który przyciąga do zakupu coraz więcej klientów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *