Elektronika wspierająca przedsiębiorstwa.

Komputery i informatyka to bardzo szerokie i ciekawe zagadnienie. Dzięki nim możliwe jest bezproblemowe komunikowanie się z ludźmi na całym świecie. Informatyka oferuje nam bardzo wiele rozwiązań, które wspierają nie tylko nasze codzienne życie i zabawę, ale też biznesy i pracę. Dobrze działający dział IT w każdej firmie w znaczny sposób podnosi wydajność pracy oraz przychody z prowadzonej działalności. Potrzeby związane w komunikacji z urządzeniami elektronicznymi sprawiły, że do coraz większej liczby urządzeń wprowadzone zostają ekrany dotykowe.

Te bardzo przydatne elementy większości dostępnych w sprzedaży telefonów pozwalają na o wiele łatwiejszą komunikację pomiędzy urządzeniem a osobą obsługującą nasz sprzęt. Jednak nie tylko w telefonach czy tabletach znaleźć możemy ekrany dotykowe. Coraz więcej urządzeń dookoła nas zostaje wyposażone w tego typu rozwiązanie. Jednymi z takich najbardziej popularnych urządzeń, w których montowane są ekrany dotykowe, są stoły interaktywne oraz kioski informacyjne. Dzięki zastosowaniu specjalnego szkła V-GLASS, które hartowane jest w odpowiednich piecach, w bardzo wysokiej temperaturze, urządzenia dotykowe są bardzo odporne na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Szkło to ma jeszcze jedną właściwość. Jest bardzo gładkie i pozwala na dużo łatwiejsze zachowanie czystości niż inne rozwiązania stosowane do tej pory w panelach dotykowych.

Dzięki zastosowaniu powłoki AntiGlare, ekrany dotykowe wykonane w tej technologii minimalizują efekty odbicia promieni światła, co w znacznym stopniu podnosi jakość wyświetlanych obrazów oraz komfort użytkowania. Inną bardzo interesującą sprawą związana z V-GLASS jest fakt, że możemy zamówić ekran o praktycznie dowolnym rozmiarze oraz z krawędziami obrobionymi wg naszego zamówienia. Dzięki temu możemy dopasować szybę do istniejących już w naszej firmie rozwiązań. V-GLASS jest przez wiele z osób z branży bardzo cenionym rozwiązaniem, które zdobywa coraz więcej uznania w różnych dziedzinach związanych z pracą i tworzeniem prezentacji interaktywnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *