Bary MultiTap.

Technologia i nowinki elektroniczne wkraczają w coraz większy obszar naszego życia. Urządzenia elektroniczne towarzyszą nam codziennie w każdej chwili w pracy i podczas wypoczynku. Nie dziwi więc nikogo, że coraz więcej firm i instytucji sięga po rozwiązania dosyć niestandardowe i nowatorskie.

Jednym z takich rozwiązań są ekrany dotykowe i stoły interaktywne wykorzystywane w różnego rodzaju lokalach. Jednym z takich ciekawszych rozwiązań są bary multitap. Zapytacie zapewne, co to takiego jest i jak to działa. Otóż bary multitap są to specjalnie zaprojektowane i wykonane bary wykorzystywane w restauracjach, klubach nocnych czy barach hotelowych. Dzięki zastosowaniu ekranów dotykowych możliwe jest stworzenie dowolnego rozmiaru i kształtu wyposażenia wspomnianych wcześniej lokali, które będzie nie tylko spełniało funkcję eksponatu i mebla. Dzięki zamontowanym w nim ekranom dotykowym możemy składać zamówienia bez konieczności oczekiwania na kelnera. Wyobraźcie sobie, że siedzicie przy takim barze, a na jego powierzchni możecie przeglądać aktualne menu lokalu czy sprawdzić pogodę, jaka dzisiaj jest zapowiadana. Prawda, że brzmi to niesamowicie?

Technologia, w jakiej wytwarzane są bary multitap pozwala na uzyskanie niesamowitej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia, zalania i zarysowania. Bary te obsługują funkcję „multidotyku”, ale dzięki nowoczesnym ekranom pozwalają na interakcję wielu osób na jednym ekranie. Pozwala to na korzystanie z pełni funkcji naszego urządzenia przez wszystkich gości naszego lokalu.

Bary multitap mogą być konfigurowane w dowolnej chwili. Możemy wgrywać na nie gry, efekty wizualne i menu w dowolnym momencie poprzez zarządzający nimi zestaw komputerowy. Daje to ogromne możliwości dla właścicieli bardzo popularnych ekskluzywnych lokali. Dzięki nim znacznie podnosi się prestiż restauracji oraz mogą one przyciągnąć kolejnych klientów ciekawych nowinek technologicznych, oraz takich, którzy potrzebują ciekawie spędzić czas przy drinku wraz ze znajomymi i przyjaciółmi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *