Fotele do sali konferencyjnej – jak je wybrać?

Tworząc i adaptując salę konferencyjną, musimy zadbać o fotele czy też krzesła, aby siedzenie podczas długich narad było dla nas wygodne i przyjemne. Faktem jest, iż nie ma nic gorszego niż kilkugodzinne narady, z bólem pleców spowodowanym nie wygodnym oparciem krzesła. Fotele muszą być przede wszystkim wygodne i dbać o nasz kręgosłup. Jednym z takich foteli jest fotel konferencyjny CLUB SQ, wyprodukowany przez firmę Nowy Styl. To bardzo komfortowy rodzaj fotela z wygodnym, głębokim siedzeniem. Jest w całości tapicerowany. Jest więc bardzo efektowny z wyglądu.

Stwierdza się, iż zadbany wygląda bardzo ładnie. W związku z czym warto w je zainwestować, bo nawet taka rzecz jak ładny fotel może przyciągać do naszej firmy. W końcu jak to mówią jak cię widzą, tak cię piszą. Fotele te dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych: beżowym oraz czerwonym. Może kupić dwa w komplecie bądź jeden, komplet jest oczywiście tańszy. Fotel ma również wygodne, tapicerowane podłokietniki które mogą nam pomóc zmienić pozycję na fotelu i dadzą odpocząć ramionom podczas dłuższych narad. W tej linii meblowej oczywiście możemy dokonać wymiany fotela ( jeśli nam nie jest potrzebny) na ławkę dla jednej lub dwóch osób, którą możemy ustawić na przykład w poczekalni albo sali gimnastycznej z której korzysta nasza firma.

 

Szukasz zestawów do wideokonferencji? Sprawdź ofertę Poly ⇒ http://poly.veracomp.pl/

Tą jakość fotela potwierdza też atest badań wytrzymałościowych Remodex, który dawany jest tylko najbardziej wytrzymałym fotelom. Musimy pamiętać, że krzesło nie jest lekkie, waży 18 kilogramów. Więc żeby je przenieść, naprawdę trzeba krzepy. Mało kto je może podnieść. Mimo iż nie wyglądają, te fotele mają swoją pokaźną wagę szczególnie dzięki oparciu. Jeśli chodzi o czas realizacji to wynosi on maksymalnie dwadzieścia jeden dni, i raczej jest przedłużany tylko w wyjątkowych wypadkach (brak towaru na magazynie czy duży ruch przedświąteczny).

Na fotele te oczywiście producenci mają gwarancję, wynosi ona dwadzieścia cztery miesiące, czyli dwa lata. Jest to standardowy okres, nikt raczej nigdzie nie daje więcej. Koszt fotela to 487 złotych plus koszty wysyłki. Więc nie jest to jak na solidny, biurowy fotel wygórowana cena, fotele raczej tak kosztują. Oczywiście można znaleźć gdzieś fotele, które będą identyczne i tańsze ale jakoś ich wykonania będzie odpowiednio niższa. 

 

http://poly.veracomp.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *