Technologie wspomagające biznes.

Nowe technologie oraz elektronika u podstaw swojego powstania miały na celu odciążenie ludzi w ich codziennej pracy, oraz w chwilach wolnych miały przynosić rozrywkę i pomagać w wypoczynku. Od wielu lat elektronika towarzyszy nam w życiu codziennym i pozwala na cieszenie się z pracy oraz chwil wolnych.

Przedsiębiorcy nie wyobrażają sobie już prowadzenia swoich firm bez nowinek technologicznych. Wszelkiego rodzaju komputery, tablety czy telefony komórkowe wspierają biznes i pozwalają na osiąganie większych przychodów oraz obsługę coraz większej liczby klientów, oraz zamówień. Ważna jest w tym też reklama. Elektronika także ma ogromny wpływ na tę dziedzinę wspierania biznesu. Wszelkiego rodzaju ekrany, witryny interaktywne czy kioski informacyjne pomagają w zdobyciu nowych odbiorców i pozwalają na lepsze przedstawienie nowym odbiorcom naszych usług oraz oferty.

Jednym z takich ciekawych urządzeń jest V-TABLE. Jest to bardzo nowoczesne urządzenie wyposażone w ekran dotykowy. Dzięki niemu możemy tworzyć interaktywne prezentacje oraz pokazy angażujące do interakcji użytkowników pracujących na tym interaktywnym stole. Tego typu rozwiązania są tworzone najczęściej na zamówienie i dopasowywane do potrzeb klienta. Możemy zamówić praktycznie dowolny rozmiar, a nawet dodatkowy osprzęt urządzenia. Model podstawowy wyposażony jest w wysokiej klasy ekran LCD oraz technologię dotykową opartą o czujniki IR. Rozwiązanie to dedykowane jest do miejsc o niewielkim natężeniu ruchu. Ważne jet jednak aby, czujniki były należycie konserwowane i zawsze czyszczone.

Drugą wersją, bardziej zaawansowaną są stoły wykorzystujące ekrany pojemnościowe. Dzięki temu są one bardzo odporne na zabrudzenia, zalania czy dzięki specjalnym hartowanym szybom na stłuczenia. Wersje tą z powodzeniem możemy wykorzystać w lokalach usługowych, barach i restauracjach oraz klubach nocnych. Każde z tych urządzeń można dowolnie zaprogramować, a nawet stworzyć dedykowaną aplikacje, która wyróżniać będzie nasze przedsiębiorstwo na tle konkurencji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *